Malé igelitové sáčky se zipem nemají chybu

Kolikrát se stane, že potřebujeme něco uskladnit v malé dóze nebo sáčku a skutečně nepotřebujeme velký svačinový sáček. Pak se hodí úplně malinký pytlíček. A když je na zavírání, tak je to úplně to nejlepší co nás mohlo potkat. Pak je usnadněná práce. Obsah se vloží dovnitř a trochu vytlačí vzduch, pak se horní strana uzavře a je to. Sáčky jsou z kvalitního materiálu a drží skutečně pevně. Nemusí se nic zavazovat, hledat provázky, drátky nebo podobné materiály, což je velká výhoda. Igelitové sáčky se zipem mají nejen různé podoby, ale také velikosti. Díky tomu si můžeme v podstatě zabalit cokoliv, od drobných předmětů, bylinky, semínka rostlinek, koření až po textilie. V podstatě je fajn mít doma nějakou takovou zásobu, jelikož nikdy člověk neví, na co se mu budou hodit. Nemluvě o tom, že se do nich dá vložit jakákoliv úroda, kterou chceme zamrazit. To je velmi šetrné i k místu v mrazících boxech. Navíc jsou průsvitné, takže získáme zároveň přehled, co v nich je schované.

igelitové sáčky

Rozlišujeme:

  • Uzavíratelné s drážkami, které do sebe zatlačíme. I kdy nemají žádného jezdce, jsou tak kvalitně dělané, že uzavření je dostatečně pevné.
  • Uzavíratelné s jezdcem, jsou praktičtější a snadněji se ovládají. Jezdec na horní straně sáčku funguje úplně stejně jako u klasického zipu. Sáčky se dají opakovatelně použít, jelikož otevírání a zavírání je dostatečně šetrné.
  • Uzavíratelné s drážkami a ještě s dírkou v horní liště. Díky otvoru se dají pak různě uchytit nebo propojit, tak získáme dobrý přehled, že se nemusíme trápit hledáním například v krabičce.
  • Uzavíratelné s lepicí lištou, to jsou na pouhé jedno použití, kdy se naplní obsahem, přehne a zalepí. To není moc praktické, ale také splní svůj účel.

sáčky

Jejich výhoda

Moc místa nezaberou a práce je s nimi velmi jednoduchá. Existuje dostatečné množství velikostí, takže si můžeme pohodlně vybrat přesně takovou, jakou potřebujeme. Jsou odolné proti vodě a také prachu. Pokud se k nim budeme chovat šetrně, tak se dají použít i opakovatelně, záleží na materiálu, který budeme uchovávat.

Posted in Hry