Rozvody

Tím posledním je samozřejmě na střecha, ale když ji dáte, bude v baráku dost tma a šero. A co teprve v noci. Takže se musí udělat co? Elektrika a její rozvody.
A tak chodí majitel stavby chodí, od jedné zdi ke druhé, vymýšlí kudy povedou dráty, kudy bude v noci chodit on a kde budou vypínače a kde zásuvky.
Když zjistí, že už počmáral naprosto všechno, a že elektrické rozvody by se podle něj hodily tak dojaderné elektrárny, pracně to všechno smaže a začne znovu. Jenže je to zase celé jakési podivné. Mrskne křídu do kouta a prohlásí, že se na to může krajcvajc.Žena u svíček
Nu což, jeho žena bude sedět u svíček, jako ta na obrázku. Nedá se nic dělat. No, jo, ale co děti? Přilítnou v zimě užpotmě a budou chtít dělat úkoly.
„Hm, takže tu asi bude ta elektrika muset být, ale co já s tím, pokaždý to namaluju blbě.“ Brumlá si majitel a neví, že řešení se blíží.
Doma se svlékne, vykoupe a pak navštíví pokoj, kde je počítač. Usedne a hledá a nemusí hledat dlouho. Když najde tento odkaz https://www.elektrokuchar.cz/regionalni-pusobnost/18-elektrikar-caslav.html ihned si všechno pozorně pročte a zajásá. To by mohlo jeho problém vyřešit. Je pravda, že o elektro kuchaři v životě nikdy neslyšel, ale co, uvidíme, co umí. A již domlouvá první návštěvu. A protože si stále není jist tím, co četl, pro jistotu nachystá kotlík a palivo. Co kdyby chtěl ten chlap začít vařit hmotu na kabely? Čert ví, a když ne, tak si alespoň ohřejeme párky.Žárovky
Když řekl přišedšímu muži o účelu kotlíku a kabelech, musel asi čtvrthodinku čekat, než se elektrikář přestal chechtat jako ta pověstná kobyla, a pak se dal do práce. To, s čím se majitel trápil děsnou dobu, zvládl zhruba za dvě hodiny. O zbytek se postarali další dělníci a on pak přišel až na další, dokončovací práce. Přirozeně provedl revizi dle platných předpisů, vyhlášek a zákonů a také vystavil patřičný certifikát. A hotovo. Majiteli již bude jen pořizovat světla další věci.

Posted in Www