Staňte se lepším partnerem

Ženy mají odjakživa tendenci vše zbytečně dramatizovat, ale pravdou je, že když jim dáte potřebnou pozornost a vědomí toho, že v ně věříte, tak dokáží obrovské věci, které jsou pro muže někdy naprosto nemyslitelné. Mají v sobě totiž jakýsi motůrek, který je žene kupředu. Pokud je tedy Vaše žena poslední dobou vynervovaná a vše jen kritizuje, může být na vině právě ten fakt, že ji zanedbáváte.
střetnutí s miláčkem
Překvapte ji! Taková květina, kterou ji překvapíte po náročném dni v práci udělá hrozně moc. A přitom je to jen kytka, za kterou dáte pár kaček v květinářství cestou z práce. Buďte kreativní a zkuste naplánovat zajímavý výlet na víkend. Velmi ji potěší, že jednou nemusí dělat vše ona a uvidí, že máte zájem o to, aby byla šťastná a že Vám záleží na společném vztahu.
Kupte ji malý dárek. Ženy jsou rády rozmazlovány a je tomu tak od pradávna. Malé překvapení za zvládnutí těžkého dne v práci vykouzlí Vaší partnerce úsměv na tváři a profitovat pak budete ve výsledku i Vy.
fialová kytička
Pomozte jí s domácností. Pokud je Vaše přítelkyně poslední dobou velmi unavená a Vy vidíte, že není ve své kůži. Buďte jí oporou a vypomozte s domácími pracemi. I obyčejné umytí nádobí, či vynesené odpadkového koše jí dá pocit, že není na vše sama a naopak ji to namotivuje, aby toho zvládla mnohem víc. Takhle totiž ženy fungují. Vše co do nich vynaložíte přinese obrovský užitek, který předčí to, co jste Vy vynaložili pro to, aby byla šťastná. Dámy mají totiž obrovský talent na to, vytvořit domácí pohodu a pečovat o své blízké. Mají to prostě v genech a dědí se to z generace na generaci. Když své přítelkyni či manželce dáte najevo, že si jí vážíte a že ji obdivujete za to, kolik toho zvládne oběhat a do toho ještě mít uklizený příbytek, oplatí Vám svou vděčnost, že se Vám ani nezdá jak.
Buďte tedy pozorní a vnímavý, ženy vysílají signály, kterým muži jen zřídka rozumí, ale chtějí jedno – cítit, že je milujete a že jsou pro Vás vším.