Budeme se brát!

Všem na vědomí to chceme dát! Že se budeme brát! Chcete oznámení v jedinečném stylu a za mimořádnou cenu? V tom případě myslíte jak ekonomicky, na svou peněženku, protože výdajů za svatbu bude ještě mnoho, tohle je jen začátek, tak také osobitě, protože i oznámení je symbolika a má představovat Váš vlastní vkus a styl. V dnešní době jich existují desítky, ze kterých si páry mohou vybírat, proto i tato malá kartička něco vypovídá jak o Vás, tak o Vaší představě celého dne. Ukažte, v jakém stylu si přejete mít obřad. Jaké budou převažovat barvy, ladit můžete obrázek i styl, použít ratanový provázek na omotání kartičky nebo přírodní obálku zbarvenou do hněda, pokud si přejte mít podobný styl nebo naopak zvolit něco mimořádného a luxusního se zlatým textem se sněhově bílou úpravou? Nebo raději něco hravého, s obrázkem dvou zamilovaných a se srdíčky, s vlastní fotografií nebo decentnějšího pouze s kytičkami a různě barevným orámováním? Existuje tolik možností! Tak jen vybírejte!černobílá fotografie muže a ženy
Oznamte celému světu pomocí těchto kartiček, že se budete brát. Svatební oznámení Gold press je zárukou spokojenosti. S kartičkami můžete objednat i jmenovky na stoly.

Abychom to mohli všem oznámit, je potřeba mít kartičky v obálkách

Rozesílání nebo osobní předání, to jsou způsoby, jak můžete svou nejbližší ale i vzdálenější rodinu pozvat na tuto výjimečnou událost. Nesmí chybět ani kolegové z práce, kamarádi a kamarádky, spolužáci ze školy, známí a různí příbuzní. Každý má někoho blízkého, koho chce mít v tento velký den po svém boku, kromě své vytoužené a milované osob, jako je nevěsta, ženich a nejbližší rodina. Sdílet se svými rodinnými příslušníky, kamarády a blízkými můžete celý tento den, ale musíte jim to napřed oznámit a právě k tomuto účelu slouží pozvánky. Samozřejmě jsou také jakýmsi druhem vzpomínky, protože tyto kartičky si lidé velice rádi nechávají na památku.nevěsta a ženich stojí v přírodě

  1. Každá kartička by měla být v obálce.
  2. Vybírat můžete z různě malovaných, s decentní krajkou, rámované, s vlastní fotografií, nebo vlastní úpravou, s různým druhem textu, s mašličkami.
  3. Samozřejmostí jsou i různé druhy velikostí.
  4. Nepřeberné množství stylů. Luxusní, elegantní, stylové, přírodní, levné, jednoduché, precizní, mimořádné, krásné, jedinečné a výjimečné.