Jak správně vybrat obal na přepravu.


Hledáte možnosti kvalitní obalové přepravy. Máme tu pravou právě pro vás. Řekneme vám pár hlavních důvodů proč zvolit právě tento druh obalového materiálu, kterým jsou IBC nádrže Schoellerallibert. Jedná se o středně velké kontejnery, který vám pomohou při přepravě vašeho produktu.

Jdeme rovnou na skvělé rady. Každý obchodník chce pro své zboží jen to nejlepší, takže ne neuchýlí rozhodně k dřevěným bednám, které jsou již minulostí. Musíte se dívat dopředu a brát jen to nejlepší. Rozhodně se vám to do budoucna vrátí. Jak pořizovací cena, tak její kvalita. Plastové kontejnery by měli splňovat tyto kritéria. Prvním z nich je jejich kvalita na materiálu. Neměli by být příliš křehké ani těžké. Musíte brát v potaz, že se jedná jen o obal, do kterého dáte ještě váš produkt. Proto by neměli být kontejnery samy osobě těžké. Takže na materiálu rozhodně záleží. Například dřevěné kontejnery rozhodně budou váhově těžší než plastové a to i v případě kdy zvolíte smrkové dřevo, které je nejlehčí v naší přírodě.

ibc nádrže

Druhým kritériem by měli být hygienické nároky. Kontejnery a obaly by měli být jednoduše omyvatelné. Materiál by neměl být savý. S takovou by došlo k jeho rychlému opotřebování a zápachu. Dokážete si představit, když by vám v takovém kontejneru vytekl například olej do převodovky. To byste z něj už nikdy nedostaly. Není to pravděpodobné, ale nehody se stávají a váš kontejner by tak byl zničen.

ibc nádrže

Třetím a důležitým bodem je uhlíková stopa. Teď se spousta z vás zasměje, ale je důležité jak nakládáme s přírodou kolem nás. Využití recyklovatelného materiálu a tak snížení plastového odpadu je v dnešní době velice důležité. Proto je volba recyklovatelného materiálu lepší než jednorázový materiál. Dbejte na výběr velký důraz a poučte se z chyb některých obchodníků a nedělejte ty stejné. Pokaždé není lepší zvolit tu nejlevnější cestu, ale tu kvalitní a komfortní.