Stěhování (nejen) v Teplicích může mít mnoho podob

Potřebujete převézt pračku a chladničku – máte jen pár věcí v krabicích, důkladně zabalené rozebrané části nábytku, svinuté koberce a chladničku nebo pračku, co zvládnete naložit sami? Pak využijte služby pronájmu vozidla s řidičem, který se stará pouze o přepravu zavazadel, zatímco nakládka a vykládání břemen jde na váš vrub. Tato služba se hodí z několika důvodů: Výrazně ušetříte za komplexní stěhovací služby. Vůz neřídíte vy, takže případné poškození vozidla se vás netýká. A pokud jsou vaše předměty opravdu důkladně zabalené a zabezpečené, máte takříkajíc jistotu, že vše proběhne bez problémů a k vaší spokojenosti.

krabice na stěhování

Využijte pojištění – stěhování v Teplicích https://stehovani-mamut.cz/stehovani-teplice/ většího rozsahu a na delší vzdálenosti, kde je ve hře mnoho věcí, a kde hrozí případné poškození při manipulaci, např. u starožitného nábytku, objemných spotřebičů, které se musí nosit po úzkém schodišti, obřích akvárií, dílenských strojů, křišťálových lustrů a velkých hudebních nástrojů a dalších cenností, již vyžaduje jiný přístup. Tehdy se vyplácí zvážit služeb stěhovací firmy, která je pro tyto případy pojištěná. V zásadě tu platí jasné pravidlo – cokoli berou do rukou stěhováci, je zabezpečeno pojistnou smlouvou.

stěhovací vůz na cestě

Troufáte si na demontáž nábytku? S malými komodami či dětskou postýlkou si zřejmě poradíte a je malá pravděpodobnost, že byste něco poškodili, nebo poztráceli montážní vruty, i když se takové případy stávají. Ostatní typy nábytku vám stěhovací firma demontuje a znovu smontuje a opět zde platí pojistná smlouva, která je součástí smluvní ceny za stěhovací služby. Nejobtížnější bývají kuchyňské linky a vestavené skříně, i na tyto případy jsou stěhováci připravení.

Vyklízení pozůstalostí – vyklidit byt po zemřelém příbuzném je někdy traumatická záležitost a někteří lidé se toho neradi zhostí. Zároveň může jít o případy, kdy je z bytu nutné vynést velmi těžké kusy nábytku, těžké staré spotřebiče, těžké metrážové koberce. Stěhovací firmy zajišťují obvykle i tyto práce, jsou to zakázky na klíč, kdy si jen stanovíte, co musí v bytě zůstat, co převézt na vaši či na jinou adresu a s čím se odebrat na sběrný dvůr či skládku.