Zážitek pro malé i velké

Park Mirakulum v Milovicích, neuvěřitelný areál, který když jednou s dětmi navštívíte, budete se sem chtít vy i vaše děti ještě někdy vrátit a navíc budete mít opravdu o čem vyprávět! Již Váš příjezd sem bude příjemný, neboť v okolí parku je dostatečné množství parkovacích míst, a tak nebudete muset trávit čas hledáním parkovacího místa. Navíc parkování je zde zdarma!
děti a houpačka
Po vstupu do parku obdržíte mapku areálu, která Vám usnadní orientaci na obrovské ploše areálu. Je víc než pravděpodobné, že ani za celý den nestihnete park projít. O důvod víc vypravit se sem ještě jednou. Malé děti dostanou papírový náramek, na který napíšete telefonní kontakt na Vás, pro případ, že by se dítě během pohybu po parku ztratilo a bylo snadné Vás jako rodiče informovat o tom, kde se nachází.
Jaké atrakce na Vás v parku čekají?
prolejzačka se skluzavkou
Po celém parku jsou rozmístěny velmi netradiční stavby, které nabízí menším i větším dětem celou řadu herních prvků, od klouzaček po všechny možné prolézačky, hradní věže s vyhlídkami či podzemní chodby. Je tedy dobré když se před odjezdem do parku vybavíte baterkou, aby mohli děti opravdu dlouhé podzemní chodby řádně prozkoumat. Můžete si být jistí, že je to bude bavit! Skvělé je, že v podstatě všechny atrakce jsou udělané tak, aby se na nich mohlo zabavit jak dvouleté dítě, tak dítě starší 10 let. Navíc není problém, abyste vy jako rodič atrakce s malými dětmi prolézal.
dřevěný hrad
Další lákavou atrakcí parku je úzkokolejná parní železnice. Můžete se tak svést ve vláčku. Dáváte-li přednost jízdě v obrněném voze i ty jsou v nabídce. Dáváte přednost fauně a flóře? Pak je tu pro Vás připravena kontaktní a lesní ZOO. Děti si mohou vlézt mezi kozy a krmit je větvičkami s listím. Některá hřiště jsou umístěna do korun stromů. Pokud Vám bude v letních měsících přát počasí, nabízí se pobyt ve Vodním světě s vodními atrakcemi. Jen zde byste mohli strávit celý den!
Po celém parku jsou rozmístěny místa k sezení s možností občerstvení. Dále je myšleno i na nejmenší. Narazíte zde jak na místnost určenou k přebalování, tak na mikrovlnky, ve kterých můžete ohřát dětem jídlo z domova. Sezóna 2018 začíná v sobotu 14. dubna.

Posted in Nezařazené