Dovolená společně s přáteli? Jak si jí užít bez hádek?

Plánujete letní dovolenou s vašimi přáteli. Chystáte si pronajmout společné bydlení, ale ještě jste spolu nikde nebyli? Jak budete společně fungovat, vám nikdo neřekne. Můžeme vám ale poradit několik tipů, jak spolu celou dovolenou vydržet bez větších hádek. Podívejte se na naše zaručené tipy.

ruka na klobouku
 
Možná se to může zdát jako přehánění, ale je možné, že pokud se dovolená nevydaří, může to znamenat i trhliny ve vašem dlouholetém přátelství. Většinou se podobná situace stává jen velmi zřídka, ale možné to je. Obývání společných prostorů více lidmi může být opravdovou překážkou, která ne každému může vyhovovat. Je tedy nutné určit několik pravidel a zároveň na těch pár dní překousnout jistý standart, na který jste doma zvyklý.
 
Dokud nezkusíte, můžete jen hádat
I když spolu po celý rok trávíte spoustu času, vzájemně se navštěvujete, podnikáte spolu spoustu aktivit a skvěle si rozumíte, nikdy to nebude to samé jako společné jídlo, jedna koupelna, rána i večery po celý týden společně. Předtím než se rozhodnete podniknout společnou dovolenou, měli byste mít dobře zjištěno, zda se vaše názory na trávení společného času diametrálně neodlišují.
 
Vyhraďte si čas i pro sebe
Pro někoho může být tento druh spolucestování výhodou, zejména pokud už máte malé děti, kteří si mohou během dovolené hrát se svými kamarády. Dospělí ale potřebují čas od času prostor pro sebe a tak může být po určité době stresující, pokud trávíme delší dobu čas se stejnými lidmi. Nebojte se proto udělat si čas pro sebe a svého partnera. Jděte se projít po pláži nebo si užijte večeři jenom sami dva.
 odpočinek na molu
Když všechno předem dobře naplánujete, můžete si užít báječnou dovolenou se svými přáteli. Společné jídlo, které budete vařit dohromady a hromadu legrace, kterou si budete užívat plnými doušky. Je to jako byste trávil čas s velkou rodinou.

Posted in Nezařazené