Moderní řešení bydlení


Líbí se vám představa života v novostavbě? Je nahé že každá věc časem zestárne, ale pokud si máte nyní vybrat kde budete bydlet, u většiny lidí to nejspíš vyhraje právě novostavba. Oprava staršího domu může být dokonce dražší než výstavba domu nového, a také se můžou stavební práce pěkně protáhnout. Proto je potřeba si pečlivě vybrat co je pro vaši situaci nejlepší řešení. Jestli vás tlačí stěhování, rozhodně si vyberte novostavbu. V současné době je na trhu mnoho stavebních firem, které vám nabídnou domy i s moderními technologiemi.

zděný bungalov

My jsme jedna z firem, které staví moderní domy na klíč. Tato varianta je výhodná v tom, že si jenom vyberete projekt z naší nabídky, seženete si pozemek, a o zbytek se postaráme my. Za pár týdnů či měsíců vám předáme klíče od hotového domu. Celý proces výstavby si můžete chodit kontrolovat přímo na stavbu, abyste se ujistili, že všechno probíhá tak jak má. Naše domy jsou kvalitní, a svůj život v nich žije mnoho našich klientů. Mezi ně patří i několik známých osobností, které spolupráci s námi rovněž doporučují. Pokud hledáte spolehlivost, rychlost, dobrou cenu a kvalitu, jste u nás správně.

Jedním z nejoblíbenějších domů, které si naši klienti vybírají, je bungalov do l 5 1. vyznačuje se poměrně netypickým půdorysem. Většina bungalovů jsou obyčejné čtverce nebo obdélníky, ale tento dům je do písmene L, takže má hlavní část, na kterou navazuje ta boční. Celý dům vypadá zajímavě a můžete ho mít i vy. Celou naši nabídku si můžete prohlédnout online včetně půdorysu. Najdete zde i hotové domy, které už jsou dávno předané, a kde už bydlí jejich majitelé.

dům bungalov

Proč si vybrat nás?
My jsme stavební firma, která dbá na spokojenost svých klientů. Dodržujeme termíny protože víme, že pro někoho může být doslova životně důležité mít dům hotový včas. Domy jsou kompletní a jediné co jim chybí je na popud klientů kuchyňská linka, kterou si chce každý udělat podle svého.