Nebojte se bytového designéra

Pokud chcete, aby Váš dům nebo byt měl designové prvky a ladil, nebojte se oslovit bytového designera. Dokáže Vám z domu i bytu vykouzlit příjemnou oázu.

Možná jste už někdy slyšeli o pozici bytového designera. Pokud si, ale myslíte, že se nehodí pro Váš dům nebo byt jste ve velkém omylu. Tito kouzelníci v bytovém designu dokáží proměnit jakýkoliv bytový prostor. Tedy i ten Váš. Designer vám z Vašeho místa bydlení vytváří nádherné místo plné ladnosti, stylovosti, ale také praktičnosti. Navrhnou Vám nejen skvělý design, ale také mnoho úložných prostor, místa pro volnou chvíli a vše sladí tak, aby na Vás dýchala harmonie.

návrh

Služby bytového designéra je investice, která se určitě vyplatí. Možná máte předsudky, že se jedná o službu, za kterou se platí opravdu mnoho a je to tedy věc, kterou nepotřebujete a raději peníze vynaložíte za něco jiného. Je pravda, že služby designéra nejsou zdarma, ale vynaložená investice se Vám vrátí za pár let, protože design, který Vám vytvoří přímo Vám na míru bude sloužit několik let. Ať už po stránce stylové tak také funkční. 

Kde sehnat bytového designera?

Určitě nejlepší je zeptat se v okolí svých známých, zda někoho takového neznají. Pokud neuspějete není nic lehčího než zadat na internetu do vyhledávače bytový designer a město kde bydlíte a určitě Vám naskočí mnoho kontaktů. Poté se stačí jen podívat na reference, jejich nabídku a oslovit je. 

design

Nebojte se ptát na reference

Než si z nějakým designerem plácnete určitě dotyčného designéra požádejte o reference nebo alespoň fotky svých prací. Určitě Vám to udělá, alespoň malý obrázek o tom, jak daný designer pracuje. Nebojte se taky říct bytovému designerovi Vaše požadavky, přání, ale také to, co byste v bytě nebo domě mít nechtěli. Velmi mu to ulehčí práci a vy budete spokojení se vším s čím vás designér překvapí, hlavně to bude podle vašich představ.