S jakými požadavky můžete oslovit firmu stěhování Praha

Přestěhovat byt či dům

Stěhovací služby patří ke stabilně prosperujícím činnostem, bylo tomu i za socialismu, i když se od té doby výrazně změnil přístup stěhováků vůči klientům, kteří se snaží obstát v silné konkurenci. Konkurence je pro stěhovací firmu závazkem, pro klienta výhodou, stěhováci zpravidla váš požadavek neodmítnou, pouze tehdy, pokud byste trvali na nevhodném termínu, který se kryje s již objednanou zakázkou. Vždy je to otázkou vzájemné domluvy a empatického přístupu, můžete si být zároveň jisti, že většina firem se bude snažit vám maximálně vyjít vstříc.

dálniční provoz

A co od stěhováků můžete očekávat při stěhování Praha http://www.odnesto.cz/levne-stehovani-praha/ bytu nebo domu?

Stěhování velkých a těžkých břemen – běžně se přepravují nábytek a domácí spotřebiče, ale i velké televizory, starožitnosti, lustry, hudební nástroje, a někdy i velká akvária. Může jít o velkou zakázku vícepatrového rodinného domu, anebo o malou garsonku, případně jen o ty nejtěžší předměty (chladničku, sedací soupravu, pračku atd.)

Montáž nábytku – nevíte si rady s demontáží vestavěné skříně nebo kuchyně? Stěhováci zvládají i tyto práce, navíc s pojištěním proti poškození či ztrátě věcí.

muž s krabicemi

Stěhování garáží a skladových prostor

Stěhovací služby nejsou jen úzce zaměřené na obytné prostory, vztahují se i na pracoviště, jako jsou sklady, dílny, garáže, muzejní archivy, vinné sklepy a mnoho dalších průmyslových i zemědělských objektů. Každá akce tohoto typu pak vyžaduje individuální přístup, sestavení harmonogramu včetně bodů, jak postupovat u břemen nadměrné velikosti či hmotnosti, a v případě stěhování chemických látek a jiných nebezpečných předmětů. Stává se, že stěhovací firma řeší přemístění střeliva a zbraní, chemických hnojiv, pesticidů a herbicidů, ropných látek, barev a laků, ředidel, vybavení průmyslových laboratoří a zdravotnických zařízení. V tomto ohledu lze přirovnat stěhovací služby k výjezdům hasičů.