Jak si představit ideální partnerku


Víte, co znamená „holka do nepohody“? Zřejmě tento výraz dokážete popsat slovy celkem výstižně, ale my k tomu ještě doplníme, že jde o tu největší životní výhru. Jestliže se vám podaří trpělivě hledat a nalézt takové stvoření, snažte se vzájemný vztah udržet co nejdéle. Proč je vlastně taková žena víc, než výhrou v loterii?

Je asertivní a má smysl pro humor

Silná sebevědomá ženská osobnost si dokáže utahovat i ze sebe samé a není vztahovačná. Není pyšná, závistivá, nepřející a úmyslně zlá, naopak se chová velmi vstřícně a empaticky. Dopomůže vám k vašemu životnímu snu, co se týče zálib a je ochotna vám také naslouchat a vést partnerský dialog. Možná taková dívka nebude mít ideální parametry na Miss, ale pokud bude celkově souměrná a pohledná, bude to posilovat váš testosteron a udrží tím zájem o milování třeba každý den.

milenci u moře

Vášnivka

Holka do nepohody vás opravdu bude milovat a dokážete-li jí nabídnout ze sebe to nejlepší, bude se těšit na milostné prožitky. Ženy potřebují při sexu zejména cítit důvěru a lásku z vaší strany, tak ji nezklamejte a dopřejte jí i její oblíbené sexuální polohy a praktiky. Má ráda orální sex? Tak se jí věnujte. Má ráda delší předehry? Dopřejte jí je, pomůže to pak i vám, protože vám to určitě oplatí.

partneři na lavičce

Sexuální problémy ji nesrazí na kolena

Když to zrovna nevychází a jste například pod tlakem a ve stresu, může vám selhat erekce, a je po sexu. Pohodová dívka si z toho nic nedělá, nezajímá ji, jak funguje Viagra, protože dobře ví, co je to zač. Naopak vám donese zdravější pokrm, co vám dodá více živin, než ty fastfoodové pamlsky s prázdnou energií, které vás o živiny spíše okrádají, a bude vás zásobovat adaptogenními bylinkami, aby se tím lépe odstranil stresový vliv a mohla nastat opětovná hormonální rovnováha.

Mít holku do nepohody doma jako svou manželku či družku je taková výhra, že už vlastně ani nepotřebujete hrát žádné hazardní hry.

Posted in Nezařazené